Kaatsclub Op & Over Grimminge

Utility Link | Utility Link | Utility Link
Bestuur | Historiek | Hoofdsponsors | Contact & terrein |
Teams & kalenders | Historiek | Spelregels |
Historiek | Spelregels |

Liga

Kalender 2020


De kalenders zullen worden geüpdate nadat er een akkoord is om het seizoen alsnog op te starten.

Oefenwedstrijden

       

Beker van Vlaanderen

       
Zo 29/03 14u30 Grimminge - Kerksken       (afgelast) Za 25/04 15u00 Grimminge - Idegem       (uitgesteld)
Za 04/04 15u00 Kerksken - Grimminge       (afgelast) Za 06/06 15u00 Idegem - Grimminge        
Za 11/04 15u00 Grimminge - Galmaarden       (afgelast)                
Za 18/04 15u00 Galmaarden - Grimminge       (afgelast)

Beker van België

       
                Zo 19/04 14u30 Grimminge - Terjoden - Elesmes       (uitgesteld)
                               

Kampioenschap

                       
Vr 01/05 15u00 Galmaarden - Grimminge         Zo 28/06 15u00 Buggenhout Opstal - Grimminge        
Zo 03/05 15u00 Grimminge - Idegem         Za 04/07 15u00 Grimminge - Terjoden        
Zo 10/05 15u00 Grimminge - Buggenhout Opstal         Zo 05/07 15u00 Idegem - Grimminge        
Zo 17/05 15u00 Terjoden - Grimminge         Zo 12/07 15u00 Grimminge - Kerksken        
Do 21/05 15u00 Grimminge - Ninove         Zo 19/07 15u00 Ninove - Grimminge        
Za 23/05 15u00 Kerksken - Grimminge         Di 21/07 15u00 Baasrode - Grimminge        
Zo 31/05 15u00 Grimminge - Baasrode         Za 25/07 15u00 Grimminge - Kastel 1        
Zo 14/06 15u00 Kastel 1 - Grimminge         Za 01/08 15u00 Grimminge - Galmaarden        



Kalender 2019


Oefenwedstrijden

       

Beker van Vlaanderen

       
Zo 24/03 14u30 Grimminge - Ninove       (afgelast) Zo 12/05 15u00 Grimminge - Idegem 13 - 9  
Za 30/03 14u30 Galmaarden - Grimminge 13 - 12   Do 30/05 15u00 Idegem - Grimminge 13 - 6  
Za 06/04 15u00 Grimminge - Idegem 13 - 5                  
Za 13/04 15u00 Ninove - Grimminge       (afgelast)

Beker van België

       
Zo 14/04 15u00 Grimminge - Galmaarden         Za 27/04 15u00 Ottignies/Bousval - Grimminge 13 - 5  
Zo 21/04 15u00 Idegem - Grimminge 13 - 6                  
                               

Kampioenschap

                       
Zo 05/05 15u00 Grimminge - Idegem 13 - 5   Zo 30/06 15u00 Herdersem - Grimminge 13 - 10  
Za 11/05 15u00 Baasrode - Grimminge 13 - 5   Zo 07/07 15u00 Kerksken - Grimminge 13 - 11  
Zo 19/05 15u00 Galmaarden - Grimminge 13 - 5   Za 13/07 15u00 Grimminge - Baasrode 13 - 5  
Za 18/05 15u00 Grimminge - Herdersem 7 - 13   Zo 14/07 15u00 Grimminge - Buggenhout Opstal 5 - 13  
Zo 02/06 15u00 Buggenhout Opstal - Grimminge 13 - 1   Za 27/07 15u00 Grimminge - Galmaarden 13 - 10  
Zo 09/06 15u00 Grimminge - Kerksken 3 - 13   Zo 04/08 15u00 Idegem - Grimminge 13 - 11  

Eindstand reguliere competitie

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Herdersem 12 12 0 156 83 27
Buggenhout Opstal (Gew.1) 12 8 4 148 105 24
Galmaarden (Bev.) 12 6 6 129 119 20
Baasrode 12 5 6 113 127 17
Kerksken (Bev.) 12 5 7 112 128 15
Grimminge 12 3 9 97 137 12
Idegem 12 3 9 83 139 11

Play-offs

                       
Zo 11/08 15u00 Herdersem - Grimminge 13 - 10   Zo 25/08 15u00 Idegem - Grimminge 13 - 3  
Do 15/08 15u00 Grimminge - Baasrode 13 - 12   Zo 01/09 15u00 Grimminge - Herdersem 2 - 13  
Za 17/08 15u00 Grimminge - Idegem 8 - 13   Za 08/09 15u00 Baasrode - Grimminge 13 - 9  

Eindstand play-offs (Liga)

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Herdersem 18 18 0 234 110 30
Baasrode 18 7 11 165 198 16
Idegem 18 6 12 140 196 14
Grimminge 18 4 14 142 214 11

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name