Kaatsclub Op & Over Grimminge

Utility Link | Utility Link | Utility Link
Bestuur | Historiek | Hoofdsponsors | Contact & terrein |
Teams & kalenders | Historiek | Spelregels |
Historiek | Spelregels |

Nationale 1

Kalender 2018


Oefenwedstrijden

       

Tornooien

       
Za 24/03 14u30 Grimminge - Kerksken 7 - 10   Vr 06/07 15u00 Te Mont-Gauthier met 3 ploegen        
Zo 25/03 14u30 Ogy - Grimminge 5 - 10         Isières - Grimminge 7 - 1  
Za 31/03 14u30 Bever (N2) - Grimminge 9 - 10         Thieulain - Grimminge 7 - 0  
Ma 02/04 15u00 Grimminge - Galmaarden 10 - 10   Di 10/07 15u00 Te Aalst met 3 ploegen        
Za 07/04 15u00 Grimminge - Isières 7 - 13         Grimminge - Hamme Zogge 7 - 6  
Zo 08/04 15u00 Ninove (N2) - Grimminge 8 - 13         Baasrode - Grimminge 2 - 7  
Za 14/04 15u00 Grimminge - Ninove (N2) 13 - 5   Za 14/07 15u00 Finale in Aalst met 4 ploegen        
Zo 15/04 15u00 Galmaarden - Grimminge 13 - 7         Kerksken - Grimminge 7 - 2  
Za 21/04 15u00 Grimminge - Bever 13 - 5   Ma 23/07 15u00 Te Braine-le-Comte (Tilburck) met 3 ploegen        
                      Grimminge - Terjoden 3 - 7  

Beker van België

              Grimminge - Kerksken 4 - 7  
Zo 22/04 15u00 Grimminge - Vaudignies 13 - 10   Ma 13/08 14u30 Te Thieulain met 4 ploegen        
Za 23/06 16u30 Grimminge - Conjoux 13 - 10         Kerksken - Grimminge 7 - 2  
Wo 08/04 15u00 In Acoz: Baasrode 2 - Grimminge - Senzeilles         Wo 22/08 14u45 Te Sirault met 3 ploegen        
                      Grimminge - Isières 7 - 4  
                      Grimminge - Galmaarden 2 - 7  

Kampioenschap

                       
Za 28/04 15u00 Grimminge - Baasrode 9 - 13   Zo 03/06 15u00 Baasrode - Grimminge 13 - 5  
Zo 29/04 15u00 Mont-Gauthier - Grimminge 13 - 2   Za 09/06 15u00 Grimminge - Mont-Gauthier 8 - 13  
Di 01/05 15u00 Grimminge - Thieulain 4 - 13   Zo 10/06 15u00 Thieulain - Grimminge 13 - 3  
Za 05/05 15u00 Grimminge - Galmaarden 6 - 13   Zo 24/06 16u00 Grimminge - Acoz 13 - 7  
Zo 06/05 15u00 Grimminge - Maubeuge 13 - 2   Zo 01/07 15u00 Grimminge - Isières 13 - 4  
Do 10/05 15u00 Acoz - Grimminge 9 - 13   Zo 15/07 15u00 Grimminge - Terjoden 13 - 6  
Zo 13/05 15u00 Terjoden - Grimminge 8 - 13   Za 21/07 15u00 Maubeuge - Grimminge 7 - 13  
Za 19/05 15u00 Grimminge - Sirault 9 - 13   Zo 29/07 15u00 Grimminge - Ogy 11 - 13  
Zo 20/05 15u00 Ogy - Grimminge 13 - 8   Zo 05/08 15u00 Galmaarden - Grimminge 13 - 6  
Ma 21/05 15u00 Grimminge - Oeudeghien 13 - 3   Zo 12/08 15u00 Oeudeghien - Grimminge 2 - 13  
Za 26/05 15u00 Kerksken - Grimminge 13 - 1   Zo 19/08 15u00 Grimminge - Kerksken7 7 - 13  
Zo 27/05 15u00 Isières - Grimminge 10 - 13   Za 25/08 15u00 Sirault - Grimminge 13 - 8  

Eindstand

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Kerksken 24 23 1 309 117 63
Thieulain 24 20 4 292 159 55
Baasrode 24 20 4 298 172 53
Ogy 24 14 10 258 231 41
Mont-Gauthier 24 11 13 236 229 40
Isières 24 13 11 250 216 38
Galmaarden 24 10 10 241 226 36
Sirault 24 12 12 238 241 33
Grimminge 24 10 14 217 240 33
Acoz 24 9 15 201 268 28
Maubeuge 24 3 21 160 290 19
Terjoden 24 3 21 145 296 16
Oeudeghien 24 4 20 142 302 13

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name