Kaatsclub Op & Over Grimminge

Utility Link | Utility Link | Utility Link
Bestuur | Historiek | Hoofdsponsors | Contact & terrein |
Teams & kalenders | Historiek | Spelregels |
Historiek | Spelregels |

Nationale 1

Kalender 2018


Oefenwedstrijden

       

Tornooien

       
Za 24/03 14u30 Grimminge - Kerksken 7 - 10   Vr 06/07 15u00 Te Mont-Gauthier met 3 ploegen        
Zo 25/03 14u30 Ogy - Grimminge 5 - 10         Isières - Grimminge 7 - 1  
Za 31/03 14u30 Bever (N2) - Grimminge 9 - 10         Thieulain - Grimminge 7 - 0  
Ma 02/04 15u00 Grimminge - Galmaarden 10 - 10   Di 10/07 15u00 Te Aalst met 3 ploegen        
Za 07/04 15u00 Grimminge - Isières 7 - 13         Grimminge - Hamme Zogge 7 - 6  
Zo 08/04 15u00 Ninove (N2) - Grimminge 8 - 13         Baasrode - Grimminge 2 - 7  
Za 14/04 15u00 Grimminge - Ninove (N2) 13 - 5   Za 14/07 15u00 Finale in Aalst met 4 ploegen        
Zo 15/04 15u00 Galmaarden - Grimminge 13 - 7         Kerksken - Grimminge 7 - 2  
Za 21/04 15u00 Grimminge - Bever 13 - 5   Ma 23/07 15u00 Te Braine-le-Comte (Tilburck) met 3 ploegen        
                Ma 13/08 14u30 Te Thieulain met 3 ploegen        

Beker van België

        Wo 22/08 14u45 Te Sirault met 3 ploegen        
Zo 22/04 15u00 Grimminge - Vaudignies 13 - 10                  
Za 23/06 16u30 Grimminge - Conjoux 13 - 10                  
Wo 08/04 15u00 In Acoz: Senzeilles - Baasrode 2 - Grimminge                        
                               

Kampioenschap

                       
Za 28/04 15u00 Grimminge - Baasrode 9 - 13   Zo 03/06 15u00 Baasrode - Grimminge 13 - 5  
Zo 29/04 15u00 Mont-Gauthier - Grimminge 13 - 2   Za 09/06 15u00 Grimminge - Mont-Gauthier 8 - 13  
Di 01/05 15u00 Grimminge - Thieulain 4 - 13   Zo 10/06 15u00 Thieulain - Grimminge 13 - 3  
Za 05/05 15u00 Grimminge - Galmaarden 6 - 13   Zo 24/06 16u00 Grimminge - Acoz 13 - 7  
Zo 06/05 15u00 Grimminge - Maubeuge 13 - 2   Zo 01/07 15u00 Grimminge - Isières 13 - 4  
Do 10/05 15u00 Acoz - Grimminge 9 - 13   Zo 15/07 15u00 Grimminge - Terjoden 13 - 6  
Zo 13/05 15u00 Terjoden - Grimminge 8 - 13   Za 21/07 15u00 Maubeuge - Grimminge        
Za 19/05 15u00 Grimminge - Sirault 9 - 13   Zo 29/07 15u00 Grimminge - Ogy        
Zo 20/05 15u00 Ogy - Grimminge 13 - 8   Zo 05/08 15u00 Galmaarden - Grimminge        
Ma 21/05 15u00 Grimminge - Oeudeghien 13 - 3   Zo 12/08 15u00 Oeudeghien - Grimminge        
Za 26/05 15u00 Kerksken - Grimminge 13 - 1   Zo 19/08 15u00 Grimminge - Kerksken        
Zo 27/05 15u00 Isières - Grimminge 10 - 13   Za 25/08 15u00 Sirault - Grimminge        

Stand op 15/7/2018

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Kerksken 21 20 1 270 94 56
Thieulain 20 17 3 245 127 47
Baasrode 21 18 3 260 152 46
Ogy 21 13 8 226 194 37
Isières 20 10 10 204 182 31
Mont-Gauthier 20 8 12 191 200 31
Sirault 20 10 10 198 201 28
Galmaarden 19 10 9 182 187 26
Acoz 21 8 13 179 235 25
Grimminge 18 8 10 159 179 24
Terjoden 20 3 17 128 244 15
Maubeuge 20 2 18 129 248 14
Oeudeghien 21 4 17 135 263 13

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name