Kaatsclub Op & Over Grimminge

Utility Link | Utility Link | Utility Link
Bestuur | Historiek | Hoofdsponsors | Contact & terrein |
Teams & kalenders | Historiek | Spelregels |
Historiek | Spelregels |

Nationale 1

Kalender 2017


Oefenwedstrijden

       

Beker van België

       
Za 25/03 14u30 Grimminge - Terjoden (N2) 10 - 5   Zo 23/04 15u00 Herdersem - Grimminge 5 - 13  
Zo 26/03 14u30 Grimminge - Bever 8 - 11   Zo 25/06 15u00 Thieulain - Grimminge        
Za 01/04 15u00 Galmaarden - Grimminge 13 - 5                  
Zo 02/04 15u00 Grimminge - Ogy 7 - 13  

Tornooien

       
Za 08/04 15u00 Grimminge - Kokejane (N2) 13 - 10   Do 06/07 15u00 Te Mont-Gauthier met 3 ploegen        
Zo 09/04 14u30 In Ogy         Di 11/07 15u00 Te Aalst met 3 ploegen        
      Grimminge - Kerksken 1 - 7         Wieze - Grimminge - Terjoden        
      Ogy - Grimminge 5 - 7   Wo 26/07 15u00 Te Tilburck met 3 ploegen        
Za 15/04 15u00 Grimminge - Galmaarden 13 - 12   Vr 25/08 14u45 Te Sirault met 3 ploegen        
Ma 17/04 15u00 Bever - Grimminge 8 - 12                  
Za 22/04 15u00 Kokejane (N2) - Grimminge 5 - 13                  
                               

Kampioenschap

                       
Zo 30/04 15u00 Grimminge - Sirault 13 - 12   Za 24/06 15u00 Isières - Grimminge        
Ma 01/05 15u00 Baasrode - Grimminge 13 - 9   Zo 02/07 15u00 Grimminge - Acoz        
Za 06/05 15u00 Grimminge - Isières 4 - 13   Zo 09/07 15u00 Galmaarden - Grimminge        
Zo 07/05 15u00 Acoz - Grimminge 9 - 13   Vr 21/07 15u00 Ogy - Grimminge        
Za 13/05 15u00 Grimminge - Galmaarden 13 - 9   Za 22/07 15u00 Oeudeghien - Grimminge        
Zo 14/05 15u00 Grimminge - Ogy 7 - 13   Zo 23/07 15u00 Grimminge - Mont-Gauthier        
Zo 21/05 15u00 Mont-Gauthier - Grimminge 13 - 9   Zo 06/08 15u00 Maubeuge - Grimminge        
Do 25/05 15u00 Grimminge - Maubeuge 9 - 13   Za 12/08 15u00 Grimminge - Bever        
Za 27/05 15u00 Bever - Grimminge 8 - 13   Zo 13/08 15u00 Wieze - Grimminge        
Zo 28/05 15u00 Grimminge - Oeudeghien 13 - 8   Za 19/08 15u00 Sirault - Grimminge        
Za 03/06 15u00 Grimminge - Thieulain 6 - 13   Zo 20/08 15u00 Kerksken - Grimminge        
Ma 05/06 15u00 Grimminge - Kerksken 2 - 13   Za 26/08 15u00 Grimminge - Baasrode        
Zo 11/06 15u00 Grimminge - Wieze 13 - 7   Zo 27/08 15u00 Thieulain - Grimminge        

Stand op 18/6/2017

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Kerksken 15 15 0 195 69 42
Thieulain 15 13 2 189 91 35
Isières 15 13 2 185 111 33
Baasrode 14 10 4 156 111 28
Galmaarden 15 9 6 156 158 23
Sirault 14 7 7 150 133 23
Ogy 15 6 9 150 158 21
Acoz 15 5 10 149 160 20
Mont-Gauthier 15 6 9 138 162 18
Grimminge 13 6 7 124 144 17
Wieze 15 4 11 126 184 14
Oeudeghien 15 4 11 120 177 14
Maubeuge 15 4 11 118 185 14
Bever 15 1 14 81 194 7

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name