Wedstrijden seizoen 2007 - Nationale 2
Oefenmatchen |
Zo |
18/03 |
14u30 |
Grimminge - Terjoden |
|
|
|
|
|
Za |
24/03 |
14u30 |
Bever - Grimminge |
|
|
|
|
|
Za |
31/03 |
14u30 |
Terjoden - Grimminge |
|
|
|
|
|
Zo |
01/04 |
15u00 |
Grimminge - Galmaarden |
|
|
|
|
|
Za |
07/04 |
15u00 |
Bassilly - Grimminge |
|
|
|
|
|
Za |
14/04 |
15u00 |
Grimminge - Kastel |
|
|
|
|
|
Zo |
15/04 |
15u00 |
Grimminge - Bassilly |
|
|
|
|
|
Za |
21/04 |
15u00 |
Kastel - Grimminge |
|
|
|
|
|
Zo |
22/04 |
15u00 |
Galmaarden - Grimminge |
|
|
|
|
|
Za |
28/04 |
15u00 |
Grimminge - Bever |
|
|
|
|
|
|
Tornooien |
Di |
29/05 |
15u00 |
Tornooi te Galmaarden |
|
|
|
|
|
Zo |
09/09 |
14u30 |
Memorial Jozef Steenhoudt
(te Grimminge) |
|
|
|
Beker van België |
Za |
05/05 |
15u00 |
Grimminge - Fayt |
7 |
- |
13 |
|
|
|
Kampioenschap |
Di |
01/05 |
15u00 |
Grimminge - Kastel |
13 |
- |
3 |
|
|
Zo |
06/05 |
15u00 |
Châtelet - Grimminge |
7 |
- |
13 |
|
uitslag geannuleerd (algemeen forfait van Châtelet) |
Za |
12/05 |
15u00 |
Grimminge - Ogy |
13 |
- |
8 |
|
|
Zo |
13/05 |
15u00 |
Genappe - Grimminge |
8 |
- |
13 |
|
|
Do |
17/05 |
15u00 |
Grimminge - Lodelinsart |
13 |
- |
7 |
|
|
Za |
19/05 |
15u00 |
Oppuurs - Grimminge |
13 |
- |
6 |
|
|
Zo |
20/05 |
15u00 |
Ladeuze - Grimminge |
10 |
- |
13 |
|
|
Zo |
27/05 |
15u00 |
Grimminge - Bassilly |
13 |
- |
11 |
|
|
Za |
02/06 |
15u00 |
Ottignies - Grimminge |
11 |
- |
13 |
|
|
Zo |
03/06 |
15u00 |
Isières - Grimminge |
13 |
- |
5 |
|
|
Za |
09/06 |
15u00 |
Grimminge - Sirault |
13 |
- |
8 |
|
|
Zo |
10/06 |
15u00 |
Bever - Grimminge |
9 |
- |
13 |
|
|
Zo |
17/06 |
15u00 |
Grimminge - Bousval |
8 |
- |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za |
30/06 |
15u00 |
Kastel - Grimminge |
5 |
- |
13 |
|
|
Zo |
01/07 |
15u00 |
Grimminge - Châtelet |
13 |
- |
0 |
|
uitslag geannuleerd (algemeen forfait van Châtelet) |
Za |
07/07 |
15u00 |
Ogy - Grimminge |
10 |
- |
13 |
|
|
Zo |
08/07 |
15u00 |
Grimminge - Genappe |
13 |
- |
12 |
|
|
Za |
14/07 |
15u00 |
Bassilly - Grimminge |
13 |
- |
10 |
|
|
Zo |
29/07 |
15u00 |
Grimminge - Ladeuze |
12 |
- |
13 |
|
|
Zo |
05/08 |
15u00 |
Grimminge - Ottignies |
13 |
- |
4 |
|
|
Za |
11/08 |
15u00 |
Grimminge - Isières |
13 |
- |
10 |
|
|
Zo |
12/08 |
15u00 |
Sirault - Grimminge |
13 |
- |
5 |
|
|
Za |
18/08 |
15u00 |
Grimminge - Bever |
5 |
- |
13 |
|
|
Zo |
19/08 |
15u00 |
Bousval - Grimminge |
13 |
- |
8 |
|
|
Za |
25/08 |
15u00 |
Lodelinsart - Grimminge |
0 |
- |
13 |
|
|
Zo |
26/08 |
15u00 |
Grimminge - Oppuurs |
8 |
- |
13 |
|
|
|
Voor de uitslagen van alle competitiewedstrijden in deze reeks : klik hier |
Eindrangschikking 2007 : |
|
G |
G |
V |
GS |
VS |
Ptn |
Oppuurs |
24 |
20 |
4 |
290 |
177 |
52 |
Bousval |
24 |
18 |
6 |
284 |
191 |
49 |
Sirault |
24 |
18 |
6 |
278 |
201 |
48 |
Bever |
24 |
17 |
7 |
285 |
204 |
48 |
Isières |
24 |
17 |
7 |
283 |
201 |
45 |
Grimminge |
24 |
15 |
9 |
262 |
233 |
40 |
Bassilly-Silly |
24 |
13 |
10 |
264 |
254 |
36 |
Ladeuze |
24 |
10 |
14 |
227 |
263 |
31 |
Ogy |
24 |
9 |
15 |
235 |
268 |
31 |
Kastel |
24 |
8 |
16 |
214 |
258 |
29 |
Genappe |
24 |
5 |
19 |
201 |
288 |
25 |
Ottignies |
24 |
5 |
19 |
191 |
289 |
21 |
Lodelinsart |
24 |
0 |
23 |
112 |
299 |
10 |
Châtelet (algemeen forfait) |
|