Kalender 2018
Oefenwedstrijden |
Beker van Vlaanderen |
||||||||||||||
Za | 24/03 | 14u30 | Galmaarden - Grimminge | 8 | - | 6 | Za | 12/05 | 15u00 | Grimminge - Brussegem | 3 | - | 13 | ||
Zo | 25/03 | 14u30 | Grimminge - Ninove | 10 | - | 6 | Ma | 21/05 | 15u00 | Brussegem - Grimminge | 13 | - | 2 | ||
Zo | 01/04 | 15u00 | Ninove - Grimminge | ||||||||||||
Ma | 02/04 | 15u00 | Idegem - Grimminge | 12 | - | 13 | Beker van België |
||||||||
Zo | 08/04 | 15u00 | Grimminge - Galmaarden | 13 | - | 7 | Zo | 15/04 | 15u00 | Grimminge - Conjoux | 7 | - | 13 | ||
Zo | 22/04 | 15u00 | Grimminge - Idegem | ||||||||||||
Kampioenschap |
|||||||||||||||
Zo | 29/04 | 15u00 | Grimminge - Herdersem | 3 | - | 13 | Zo | 10/06 | 15u00 | Herdersem - Grimminge | 13 | - | 7 | ||
Di | 01/05 | 15u00 | Terjoden - Grimminge | 0 | - | 13 | Zo | 01/07 | 15u00 | Halle RC - Grimminge | 4 | - | 13 | ||
Za | 05/05 | 15u00 | Kerksken - Grimminge | 7 | - | 13 | Za | 07/07 | 15u00 | Grimminge - Kerksken | 13 | - | 3 | ||
Zo | 13/05 | 15u00 | Grimminge - Halle RC | 11 | - | 13 | Zo | 08/07 | 15u00 | Brussegem - Grimminge | 13 | - | 7 | ||
Zo | 20/05 | 15u00 | Grimminge - Brussegem | 3 | - | 13 | Za | 21/07 | 15u00 | Grimminge - Terjoden | 13 | - | 0 | (forfait) | |
Za | 26/05 | 15u00 | Galmaarden - Grimminge | 13 | - | 7 | Za | 28/07 | 15u00 | Grimminge - Galmaarden | 8 | - | 13 | ||
Zo | 03/06 | 15u00 | Grimminge - Idegem | 13 | - | 5 | Zo | 29/07 | 15u00 | Idegem - Grimminge | 13 | - | 7 |
Eindstand reguliere competitie |
||||||
Wedstrijden | Spellen | Punten | ||||
Gespeeld | Gewonnen | Verloren | Gewonnen | Verloren | ||
Brussegem | 14 | 14 | 0 | 182 | 38 | 40 |
Herdersem | 14 | 12 | 2 | 167 | 83 | 32 |
Grimminge | 14 | 6 | 8 | 131 | 123 | 23 |
Halle RC (Bev.) | 14 | 6 | 8 | 130 | 130 | 20 |
Kerksken | 14 | 7 | 7 | 123 | 125 | 19 |
Idegem | 14 | 6 | 8 | 120 | 130 | 19 |
Galmaarden | 14 | 5 | 9 | 94 | 148 | 15 |
Terjoden (Bev.) | 14 | 0 | 14 | 12 | 182 | 0 |
Play-offs |
|||||||||||||||
Za | 04/08 | 15u00 | Grimminge - Brussegem | 4 | - | 13 | Za | 18/08 | 15u00 | Grimminge - Idegem | 10 | - | 13 | ||
Zo | 05/08 | 15u00 | Idegem - Grimminge | 13 | - | 10 | Zo | 19/08 | 15u00 | Brussegem - Grimminge | 13 | - | 1 | ||
Zo | 12/08 | 15u00 | Grimminge - Terjoden | 13 | - | 0 | Zo | 26/08 | 15u00 | Terjoden - Grimminge | 2 | - | 13 | ||
Eindstand play-offs (groep 1) |
||||||
Wedstrijden | Spellen | Punten | ||||
Gespeeld | Gewonnen | Verloren | Gewonnen | Verloren | ||
Brussegem | 20 | 20 | 0 | 260 | 58 | 57 |
Grimminge | 20 | 8 | 12 | 182 | 177 | 31 |
Idegem | 20 | 10 | 10 | 187 | 180 | 30 |
Terjoden (Bev.) | 20 | 0 | 20 | 18 | 260 | 0 |