Kaatsclub Op & Over Grimminge

Utility Link | Utility Link | Utility Link
Bestuur | Historiek | Hoofdsponsors | Contact & terrein |
Teams & kalenders | Historiek | Spelregels |
Historiek | Spelregels |

Miniemen

Kalender 2018


Oefenwedstrijd

       

Beker van Vlaanderen

       
Do 26/04 18u30 Grimminge - Bassilly         Vr 20/04 18u30 Grimminge - Halle R.C.        
Zo 29/04 10u00 Bassilly - Grimminge         Wo 25/04 18u30 Halle R C - Grimminge        
                               

Tornooien

       

Beker van België

       
Za 02/06 13u30 Te Grimminge (3 ploegen)         Zo 03/06 10u00 Grimminge - Thy Thuillies        
                               

Kampioenschap

                       
Vr 04/05 18u30 Grimminge - Halle R.C.         Wo 27/06 18u30 Halle R C - Grimminge        
Za 12/05 10u00 Baasrode - Grimminge         Vr 06/07 18u30 Grimminge - Baasrode        
Vr 18/05 18u30 Galmaarden - Grimminge         Vr 13/07 18u30 Grimminge - Galmaarden        
Vr 25/05 18u30 Grimminge - Bever         Zo 22/07 10u00 Bever - Grimminge        
Vr 08/06 18u30 Grimminge - Kastel         Ma 13/08 18u30 Kastel - Grimminge        
Za 23/06 10u00 Idegem - Grimminge         Di 14/08 18u30 Grimminge - Idegem        


Kalender 2017


Oefenwedstrijden

       

Beker van Vlaanderen

       
Di 11/04 18u00 Bassilly - Grimminge         Za 15/04 10u00 Grimminge - Kastel 6 - 10  
Ma 01/05 10u00 Grimminge - Bassilly         Za 22/04 10u00 Kastel - Grimminge 10 - 3  
                               

Tornooien

       

Beker van Belgie

       
Za 06/05 9u30 Te Grimminge (3 ploegen)         Za 13/05 10u00 Grimminge - Thuillies 10 - 0 (forfait)
Za 01/07 9u30 Te Oeudeghien (4 ploegen)         Vr 26/05 18u30 Grimminge - Kastel 1 - 10  
                               

Kampioenschap

                       
Wo 03/05 18u30 Herne - Grimminge 2 - 10   Do 29/06 18u30 Grimminge - Herne 10 - 0  
Do 11/05 18u30 Grimminge - Idegem 10 - 0   Za 22/07 10u00 Grimminge - Galmaarden 10 - 8  
Vr 19/05 18u30 Galmaarden - Grimminge 2 - 10   Zo 30/07 10u00 Idegem - Grimminge 0 - 10  
Do 25/05 10u00 Grimminge - Kastel 4 - 10   Za 05/08 10u00 Grimminge - Kerksken 10 - 0  
Za 27/05 10u00 Kerksken - Grimminge 0 - 10 (forfait) Wo 09/08 18u30 Bever - Grimminge 1 - 10  
Vr 02/06 18u30 Grimminge - Bever 10 - 0   Vr 18/08 18u30 Grimminge - Baasrode 3 - 10  
Vr 23/06 18u30 Baasrode - Grimminge 10 - 7   Za 19/08 18u30 Kastel - Grimminge 10 - 4 (uitgesteld)

Eindstand

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Kastel 14 13 1 139 27 39
Baasrode 14 13 1 135 37 38
Grimminge 14 10 4 118 53 30
Galmaarden 14 8 6 92 71 24
Bever 14 5 9 67 106 16
Herne 14 5 9 70 110 15
Idegem 14 2 12 34 121 6
Kerksken 14 0 14 10 140 0

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name