Kaatsclub Op & Over Grimminge

Utility Link | Utility Link | Utility Link
Bestuur | Historiek | Hoofdsponsors | Contact & terrein |
Teams & kalenders | Historiek | Spelregels |
Historiek | Spelregels |

Pupillen

Kalender 2020


De kalenders zullen worden geüpdate nadat er een akkoord is om het seizoen alsnog op te starten.

Beker van Vlaanderen

       

Tornooi

       
Za 09/05 10u00 Grimminge - Terjoden         Vr 21/08 10u00 Tornooi in Wieze        
Vr 15/05 18u30 Terjoden - Grimminge                        
                               

Beker van België

                       
Do 30/04 18u30 Grimminge - Thieulain A       (uitgesteld)                
                               

Kampioenschap

                       
Vr 22/05 18u30 Grimminge - Baasrode 1         Wo 22/07 18u30 Grimminge - Wieze        
Vr 29/05 18u30 Wieze - Grimminge         Za 25/07 10u00 Baasrode 1 - Grimminge        
Vr 05/06 18u30 Baasrode 2 - Grimminge         Vr 14/08 18u30 Grimminge - Baasrode 2        
Wo 24/06 18u30 Grimminge - Terjoden         Zo 16/08 10u30 Terjoden - Grimminge        
Ma 29/06 18u30 Hamme Zogge - Grimminge         Zo 23/08 11u30 Grimminge - Hamme Zogge        
Di 30/06 18u30 Grimminge - Bever         Wo 26/08 18u30 Grimminge - Kastel        
Vr 17/07 18u30 Kastel - Grimminge         Zo 06/09 10u00 Bever - Grimminge        



Kalender 2019


Beker van Vlaanderen

       

Tornooien

       
Vr 26/04 18u30 Grimminge - Wieze 3 - 10   Zo 07/07 14u00 In Oeudeghien        
Vr 14/06 18u30 Wieze - Grimminge 10 - 3                  
                               

Beker van België

                       
Wo 26/06 18u30 Baasrode 2 - Grimminge 2 - 10                  
Za 13/07 10u00 Aisemont - Grimminge 10 - 5                  
                               

Kampioenschap

                       
Wo 01/05 10u30 Grimminge - Brussegem 12 - 1   Wo 10/07 18u30 Brussegem - Grimminge 7 - 6  
Za 11/05 10u30 Grimminge - Galmaarden 1 - 12   Di 23/07 18u30 Grimminge - Baasrode 2 7 - 6  
Wo 15/05 18u30 Baasrode 1 - Grimminge 12 - 1   Wo 31/07 18u30 Kastel - Grimminge 9 - 4  
Za 01/06 10u30 Terjoden - Grimminge 5 - 8   Di 06/08 18u30 Grimminge - Baasrode 1 0 - 13  
Wo 19/06 18u30 Wieze - Grimminge 7 - 6   Vr 09/08 18u30 Grimminge - Terjoden 8 - 5  
Vr 21/06 18u30 Grimminge - Kastel 1 - 12   Ma 12/08 18u30 Grimminge - Wieze 6 - 7  
Di 09/07 18u30 Galmaarden - Grimminge 12 - 1   Vr 16/08 18u30 Baasrode 2 - Grimminge 6 - 7  

Eindstand

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Baasrode 1 14 14 0 169 13 169
Galmaarden 14 12 2 157 25 157
Kastel 14 10 4 104 66 104
Wieze 14 7 7 72 110 72
Grimminge 14 5 9 68 114 68
Terjoden 14 4 10 66 116 66
Baasrode 2 14 3 11 60 122 60
Brussegem 14 1 13 32 150 32

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name